Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
 • Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili
 • Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: insanlı
No. Çalışanları: 50~200
Yıllık satış: 50000000-80000000
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

LED Ekran Üreticisi------Shenzhen Mannled Fotoelektrik Technology Co, Ltd

Mannled, sektörde on yıldan fazla deneyime sahip birinci sınıf bir LED ekran üreticisidir.Yayıncılık, perakende satış, eğlence mekanları ve diğer birçok canlı ortam dahil olmak üzere çeşitli iç mekan uygulamaları için standart ve özel LED ekran görüntüleri tasarlıyoruz.Ekranlarımızın her biri, yüksek çözünürlük ve net, kusursuz ses ile eşsiz bir görüntüleme deneyimi sunmak üzere üretilmiştir.

Vizyonunuzu bize emanet ettiğinizde, ihtiyacınız olanı sunmak için elimizdeki her üretim kaynağından ve yenilikçi becerilerimizden yararlanırız.Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir tasarım portföyüne sahibiz ve sadece size özel bir ekran oluşturmak için iyi bir donanıma sahibiz.Müşterilerinizin memnun kalabileceği dikkat çekici ekranlarla mekanlarınızı dönüştürelim.

Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili 0

BİZ KİMİZ

Orijinal 2017 yılında kurulan SHENZHEN Mannled ELECTRONICS CO.,LTD.(kendi markası “MANNLED”) ticari LED ekran ürünleri/çözümleri geliştirme, üretim ve Uluslararası satışlara odaklanmaktadır.Yıllardır bu alana adanmış olarak, LED Ekran, Dijital Tabela sistemi ve Profesyonel COB led ekran konusunda yeterli deneyime sahibiz.Özellikle Esnek led ekran Dış Mekan Dijital tabela, Özelleştirilmiş LED Ekran Ekranları, Şeffaf LED Ekranlarda, yurtdışı pazarlarda daha popüler hale geldik ve birkaç yıldır özellikle ihale projelerinde High-end marka olarak büyük pazar payı aldık.

Neden bizimle iş yapmanız gerekiyor?

Çünkü size sunabiliriz:

1. Kendi tasarımımızı yapıyoruz, her yıl tedarikçilerden daha önce pazarı yakalamak için 2-3 yeni ürünümüz olacak.
2. Tüm panel, toplu olarak kaliteli, Tayvan veya Çin'den gelir.Artık her türlü siparişi kolayca halledebilmemiz için stokta 20000'den fazla parça panelimiz var.
3. Küçük miktar sipariş ve herhangi bir özel sipariş kabul edilebilir.
4. 12 Ay satış sonrası ve ömür boyu hizmet, işinizi güvende tutar.

Firmamız müşterilerine marka kalitesinde, katma değerli ürünler/çözümler ancak daha düşük maliyetle sunmayı hedeflemektedir.Bu yıllardaki gelişme sırasında müşterilerden iyi itibarlar kazandık.Müşterilerimizden bazıları Foxconn Group, Hon Hai Precision Co., Ltd, Giada Group, DASO Japan, China Telecom, CCB bank, HSBC ve benzeri gibi dünyanın en iyi 500 şirketinin üyesidir.

Geleceğe bakan Mannled, LED ekran ürünlerinde “Profesyonel Hizmet ve Oluşturma” rehberliğinde dünya standartlarında bir ODM markası yaratmak için çalışıyor.ODM işine odaklanan ve inovasyon tarafından yönlendirilen Mannled, müşterilere en iyi ürün ve hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Geçmiş

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemli şeydir.Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

Neden Mannled'i Seçmelisiniz?

İşletmelerin ilgi uyandıran, bilgilendiren ve eğlendiren içerikler sunmasına yardımcı olmak.

 • LED flexible LED screen module technology

  Araştırma ve Geliştirme Kabiliyetleri

  Mekanik tasarım, elektronik tasarım, yazılım ve sistem tasarımı, ürünlerimizi en son LED donanım ve yazılım teknolojileri ile sürekli geliştirmekte ve iyileştirmektedir.

 • Viewpointec engineers of LED screen design

  Yaratıcı ve Pratik Tasarım

  LED ekran tasarımında 10 yılı aşkın deneyim, fikir ve fikir aşamasından başarılı bir şekilde geçmemize yardımcı olur.Fark yaratan bir dünya yaratan özel ekran çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

 • LED Screen Quality Inspection

  Kalite yönetim sistemi

  Sıkı kalite yönetim sistemimizi güncelleme isteğimiz ve mevcudiyetimiz, uzun hizmet ömrü, sağlam parlaklık, renk koordinasyonu ve sinyal kararlılığı sağlar.

Ekibimiz

10 yılı aşkın bir süredir bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bizi bilgilendirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili 0Çin Shenzhen Mannled Photoelectric Technology Co., Ltd şirket Profili 0