LED Küre Ekran Satın Alma Rehberi

July 22, 2022

hakkında en son şirket haberleri LED Küre Ekran Satın Alma Rehberi

Led küre ekran, izleyiciye 360° görüş sunan yaratıcı ve benzersiz bir görüntüleme çözümüdür.Bu, şekil açısından diğer ekranlardan farklıdır ve büyük bir led top gibi görünür.

Büyük led küreler, çok renkli ekranları verimli bir şekilde yansıtır ve reklam amaçlı kullanılır.Küresel led ekran, çoklu bölünmüş ekranlar, 3d led küre ekran ve geniş bir görüş açısı ile özel bir büyük led küredir.

Küresel led ekran, benzersiz stili ve şekli ile normal ekranların kullanımını sınırladı.Led küresel ekran, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

1. Nasıl Çalışır?

LED küre ekran, bir merkezi kontrol modülü, ekran modülü, bir yazı tipi kitaplığı modülü, bir motor sürücü modülü ve bir güç kaynağı içerir.

Led küre ekranları dış ve iç mekanlarda kullanabiliriz.Genel olarak, bir iç mekan küresel ekranının piksel aralığı 2 mm(P2), 2,5 mm (P2,5), 3 mm (P3), 4 mm (P4) şeklindedir.

Dış mekan led topunun tam renkli ekranının piksel aralığı 6 mm'den fazladır (P6).

2. LED Küresel Ekranın Özellikleri?

LED küresel ekran, halkın ilgisini çeken ön planda ve çekici bir reklam aracı haline geldi.Son teknoloji ürünü ekran çözümü olan LED ekran topu, günümüz dekorasyonunda çok büyük bir role sahiptir.

3. LED Ekran Topunun Niue Özellikleri:

• Led küre topları çok esnektir ve aynı anda led video gösterim küresinde birçok video içeriğini oynatabilirsiniz.Örneğin, altı top ekranında video oynatabilir ve diğer kürelerde diğer mesajları görüntüleyebilirsiniz.

• Led küre ekran, top gibi tam açılı bir görünüm sunar.

• Top led ekranı yumuşak ve mükemmeldir.Altıgen (futbol gibi), karpuz (en iyi çözüm) ve üçgen (uydu gibi) gibi led ekran şekillerinde farklı çeşitlerimiz olabilir.

• Led maske, su damlası ve çiçek tasarımı gibi birçok başka stilde gelir.

• Montaj esnekliği sayesinde ihtiyaçlarımızı karşılamak için tavan, koltuk ve mozaik gibi çeşitli şekillerde monte edebiliyoruz.

• Ancak RGB LED kürenin özelliklerini kullanarak reklamınızı nasıl keyifli hale getireceğiniz sizin yaratıcılığınıza bağlıdır.animasyonlu renk kombinasyonları yardımıyla dikkat çekici grafikler oluşturabilirsiniz.

hakkında en son şirket haberleri LED Küre Ekran Satın Alma Rehberi  0

4. LED Küresel Ekran Nerelerde Kullanılır?

• Bilim ve teknoloji müzelerinde, dış mekan video reklamlarında LED küre ekranlar kullanılmaktadır.Video oynatmaya ek olarak, bunları resim reklamcılığı ve marka tanıtımı için kullanıyoruz.Dekorasyon ve aydınlatma için de kullanılabilir.

• Sergi salonlarında öne çıkan noktalara küresel ekranlar yerleştirilmiştir.360 derecelik izleme açısıyla izleyicinin dikkatini çeker ve çarpıcı bir görsel etki yaratır.

• Led küre ekranda oynatılan 3d içerik fiziksel etki yaratır.turistler gizemli devasa uzayda yürümek gibi hissediyorlar.

• Dış mekan ledli top üzerinde video reklamı, yıldızlı otellerde, tren istasyonlarında, alışveriş merkezlerinde vb. led küre ekranların çok yaygın bir kullanımıdır.

• Outdoor led top, açık mekanlarda bir markanın indirim kampanyalarının reklamını yapar ve çok yönlü ekranlar, hem açık hem de kapalı alanlarda her yönden insanları çeker, bu da markalara daha fazla potansiyel müşteri çekecektir.

5. En Kaliteli LED Küresel Ekran Nasıl Seçilir?

En kaliteli küresel led ekranı seçmek için şu adımları izlemeniz gerekir:

Dikkat çekici bir kampanya istiyorsanız bu noktalara dikkat edin.Öncelikle, ekran çapı, piksel aralığı gereksinimleri, o piksel aralığı uygulamasının kapsamı, led küre ekran tipi, kurulum gereksinimleri (iç veya dış mekan) gibi en iyi ekran küresini seçmeden önce gereksinimlerinizi belirleyin.

Yukarıda belirtilen temel gereksinimleri belirledikten sonra, üzerinde durulması gereken diğer faktörler şunlardır:

• Led süper küreyi satın almadan önce, kurulumu kolay işlevi kontrol etmeyi unutmayın.Teknolojideki gelişmeler ile led ekran topunu kurmak için fazla çaba harcamamıza gerek kalmadı.

• Satın alınan ürünlerde garanti/garanti veren firmayı seçmek önemlidir.Led ekranı satın almadan önce garantiden emin olun.Garanti, iyi müşteri hizmetlerine sahip bir şirketten alabileceğiniz en önemli şeylerden biridir.

• Led ekran topu alırken piksel/görüntü kalitesi göz ardı edilemez.Mesajları ve reklamları görüntülemek için elbette küre ekranları kullanacaksınız.Ancak, mükemmel okunabilirliğe ve yüksek piksellere sahip ekranlar sipariş etmek önemlidir.Bu nedenle, yüksek kaliteli görüntüler üretecek bir cihaz tercih edin.

hakkında en son şirket haberleri LED Küre Ekran Satın Alma Rehberi  1

6. LED Küresel Ekrandan Fayda Sağlayabilir miyiz?

LED top ekranı, çeşitli koşullarda reklam için olağanüstü bir yeteneğe sahiptir.Bu nedenle led küre ekranı seçerek sonraki avantajlara sahip olabilirsiniz.

• Led top ekranı mükemmel görüntüleme kabiliyeti sunar.Yaratıcı ve benzersiz tasarımları, yüksek görüntü kalitesi ve renkli ekranı, onu bir led parıldayan küre haline getirir.Bu nedenle, izleyicilerin dikkatini çekmek için etkili bir yoldur.

• Led süper küre, yeni piyasaya sürülen ürünlerinize doğru hedef kitleyi hedeflemenize yardımcı olur.

• İşinizi veya markanızı büyütmenin uygun maliyetli bir yoludur.

• Mimari, manzara ve şehir sembolüne dayalı muhteşem led toplar tasarlayabiliriz.

• Özellikle led ekran topu benzersizdir ve reklam kampanyasını yaratıcı kılar.Rengarenk reklamınızı led rgb top ile tasarlayarak ürününüzü ön plana çıkarabilirsiniz.

7. LED Küresel Ekran Üreticisi Nasıl Seçilir?

Küresel led ekranın sofistike teknoloji ve estetiğin bir kombinasyonu olduğunu belirtmek yerinde olur.Saygın bir led ekran tedarikçisi seçerek uzun vadeli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bununla birlikte, iyi bir anlaşma yapmak için, yakınınızdaki satılık led küre ekran hizmetleri için muafiyetlerinizi isteyebilir veya gerçek değerini kontrol etmek için çevrimiçi yorumları okuyabilirsiniz.ABD'de led küre ekran bulmak diğer bölgelere göre daha kolaydır.

Karmaşık teknik gereksinimler ve üretim zorluğu, led ekran teknolojisinin az sayıda led küre ekran üreticisinin elinde olduğunu belirledi.

Bu da led ekran üreticilerinin teknik verimliliği ve profesyonelliği sürdürmesini sağlamak için önemli bir şeydir.

8. Sonuç:

Sonunda, bu teknolojinin mesajı ifade etmeye ve görsel içeriği görüntülemeye yardımcı olan özellikler açısından zengin olduğu sonucuna varıyoruz.İşletmenizin öne çıkmasına ve ekstra kâr ile size fayda sağlamasına yardımcı olur.Tüm avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, güvenilir bir led küre ekran tedarikçisi seçin ve grafik yaratıcılığının keyfini çıkarın.

MANNLED hakkında

Profesyonel bir LED Ekran Üreticisi olarak MANNLED, güvenilir ürünler, kapsamlı hizmetler ve yaratıcı çözümler sunar. Kuruluşundan bu yana ekibimiz sürekli yenilik yapmaktadır.Kiralık Led Ekran, Led Poster, Sahne Led Ekran, Esnek Led Ekran, Şeffaf Led Ekran, Kilise Led Duvar, Konser Led Ekran, Led Drape Ekran, Nationstar Led Ekran, Led Ekran Topu, Stadyum Led Ekranlarımız en ileri teknoloji ve ileri teknolojiye sahiptir. -Mevcut pazarda görünümlü tasarım.

LEDSINO hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizi Youtube, Twitter, Facebook, Instagram veya Linkedin'de takip edin!